Tootekood: SD2V107M1635MBB
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD2V107M1635MBB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 350VDC; Ø16x35.5mm; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 350V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 7.5mm
Height 35.5mm
Body dimensions Ø16x35.5mm
Diameter 16mm
Capacitance 100µF
Type of capacitor electrolytic
Capacitor height tolerance 2mm