Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 350VDC; Ø12.5x20mm; ±20%; 2000h
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
SD2V336M12020BB
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD2V336M12020BB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 350VDC; Ø12.5x20mm; ±20%; 2000h
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 350V DC |
| Operating temperature | ≤ 85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 20mm |
| Body dimensions | Ø12.5x20mm |
| Diameter | 12.5mm |
| Capacitance | 33µF |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Service life | 2000h |