Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 450VDC; Ø10x20mm; ±20%; 2000h
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
SD2W106M10020PA
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD2W106M10020PA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 450VDC; Ø10x20mm; ±20%; 2000h
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 450V DC |
| Operating temperature | ≤ 85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 20mm |
| Body dimensions | Ø10x20mm |
| Diameter | 10mm |
| Capacitance | 10µF |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Service life | 2000h |