Tootekood: SD2W475M1012MBB101
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD2W475M1012MBB101
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Service life
  • Capacitor height tolerance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 4.7uF; 450VDC; Ø10x12.5mm; Pitch: 5mm
Mounting THT
Operating voltage 450V DC
Operating temperature -25...85°C, -40...85°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 5mm
Height 12.5mm
Body dimensions Ø10x12.5mm
Diameter 10mm
Capacitance 4.7µF
Type of capacitor electrolytic
Service life 2000h
Capacitor height tolerance 2mm