Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 1.41A; 77mΩ; ±20%; Isat: 1.4A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SD53-100-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD53-100-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 1.41A; 77mΩ; ±20%; Isat: 1.4A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 77mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 1.41A |
| Body dimensions | 5.2x5.2x3mm |
| Inductance | 10µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 1.4A |