Tootekood: SD53-101-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD53-101-R
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 440mA; 689mΩ; ±20%; Isat: 450mA
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 440mA
Body dimensions 5.2x5.2x3mm
Inductance 100µH