Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 1.1A; 122mΩ; ±20%; Isat: 1.1A
Kordarv:
2600.0
Minimum quantity:
2600.0
Tootekood:
SD53-150-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD53-150-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 1.1A; 122mΩ; ±20%; Isat: 1.1A
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 1.1A |
| Body dimensions | 5.2x5.2x3mm |
| Inductance | 15µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 1.1A |