Inductor: wire; SMD; 2uH; Ioper: 2.64A; 23mΩ; ±20%; Isat: 3.3A
Kordarv:
2600.0
Minimum quantity:
2600.0
Tootekood:
SD53-2R0-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD53-2R0-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2uH; Ioper: 2.64A; 23mΩ; ±20%; Isat: 3.3A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 23mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Body dimensions | 5.2x5.2x3mm |
| Inductance | 2µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 3.3A |