Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 750mA; 221mΩ; ±20%; Isat: 760mA
Kordarv:
2600.0
Minimum quantity:
2600.0
Tootekood:
SD53-330-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD53-330-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 750mA; 221mΩ; ±20%; Isat: 760mA
| Mounting | SMD |
| Resistance | 221mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 750mA |
| Body dimensions | 5.2x5.2x3mm |
| Inductance | 33µH |
| Type of inductor | wire |