Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 2.26A; 29mΩ; ±20%; Isat: 2.6A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SD53-3R3-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD53-3R3-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 2.26A; 29mΩ; ±20%; Isat: 2.6A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 29mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Body dimensions | 5.2x5.2x3mm |
| Inductance | 3.3µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 2.6A |