Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 2.01A; 39mΩ; ±20%; Isat: 2.1A
Kordarv:
2600.0
Minimum quantity:
2600.0
Tootekood:
SD53-4R7-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD53-4R7-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 2.01A; 39mΩ; ±20%; Isat: 2.1A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 39mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Body dimensions | 5.2x5.2x3mm |
| Inductance | 4.7µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 2.1A |