Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 520mA; 452mΩ; ±20%; Isat: 580mA
Kordarv:
2600.0
Minimum quantity:
2600.0
Tootekood:
SD53-680-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD53-680-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 520mA; 452mΩ; ±20%; Isat: 580mA
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 520mA |
| Body dimensions | 5.2x5.2x3mm |
| Inductance | 68µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 580mA |