Tootekood: SD53-680-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD53-680-R
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 520mA; 452mΩ; ±20%; Isat: 580mA
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 520mA
Body dimensions 5.2x5.2x3mm
Inductance 68µH
Type of inductor wire
Saturation current 580mA