Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 1.65A; 59mΩ; ±20%; Isat: 1.85A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SD53-6R8-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD53-6R8-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 1.65A; 59mΩ; ±20%; Isat: 1.85A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 59mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 1.65A |
| Body dimensions | 5.2x5.2x3mm |
| Inductance | 6.8µH |
| Type of inductor | wire |