Inductor: wire; SMD; 9.3uH; Ioper: 2.15A; 48mΩ; ±30%; Isat: 1.3A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SD6030-100-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD6030-100-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 9.3uH; Ioper: 2.15A; 48mΩ; ±30%; Isat: 1.3A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 48mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 2.15A |
| Body dimensions | 6x6x3mm |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 1.3A |