Inductor: wire; SMD; 11.3uH; Ioper: 1.99A; 56mΩ; ±30%; Isat: 1.2A
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
SD6030-120-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD6030-120-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 11.3uH; Ioper: 1.99A; 56mΩ; ±30%; Isat: 1.2A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 56mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Body dimensions | 6x6x3mm |
| Inductance | 11.3µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 1.2A |