Inductor: wire; SMD; 17.1uH; Ioper: 1.65A; 82mΩ; ±30%; Isat: 1A
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
SD6030-180-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD6030-180-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 17.1uH; Ioper: 1.65A; 82mΩ; ±30%; Isat: 1A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 82mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 1.65A |
| Body dimensions | 6x6x3mm |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 1A |