Inductor: wire; SMD; 210.9uH; Ioper: 500mA; 1000mΩ; ±30%; Isat: 300mA
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
SD6030-221-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD6030-221-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 210.9uH; Ioper: 500mA; 1000mΩ; ±30%; Isat: 300mA
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1Ω |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 500mA |
| Body dimensions | 6x6x3mm |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 300mA |