Inductor: wire; SMD; 26uH; Ioper: 1.31A; 130mΩ; ±30%; Isat: 850mA
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
SD6030-270-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD6030-270-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 26uH; Ioper: 1.31A; 130mΩ; ±30%; Isat: 850mA
| Mounting | SMD |
| Resistance | 130mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 1.31A |
| Body dimensions | 6x6x3mm |
| Inductance | 26µH |
| Type of inductor | wire |