Inductor: wire; SMD; 2.7uH; Ioper: 4.08A; 13mΩ; ±30%; Isat: 2.6A
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
SD6030-2R7-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD6030-2R7-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.7uH; Ioper: 4.08A; 13mΩ; ±30%; Isat: 2.6A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 13mΩ |
| Operating temperature | -40...155°C |
| Tolerance | ±30% |
| Body dimensions | 6x6x3mm |
| Inductance | 2.7µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 2.6A |