Tootekood: SD6030-2R7-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD6030-2R7-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.7uH; Ioper: 4.08A; 13mΩ; ±30%; Isat: 2.6A
Mounting SMD
Resistance 13mΩ
Operating temperature -40...155°C
Tolerance ±30%
Body dimensions 6x6x3mm
Inductance 2.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 2.6A