Inductor: wire; SMD; 4.9uH; Ioper: 2.81A; 28mΩ; ±30%; Isat: 1.9A
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
SD6030-5R0-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD6030-5R0-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.9uH; Ioper: 2.81A; 28mΩ; ±30%; Isat: 1.9A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 28mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Body dimensions | 6x6x3mm |
| Inductance | 4.9µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 1.9A |