Inductor: wire; SMD; 7.8uH; Ioper: 2.38A; 39mΩ; ±30%; Isat: 1.6A
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
SD6030-7R8-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD6030-7R8-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 7.8uH; Ioper: 2.38A; 39mΩ; ±30%; Isat: 1.6A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 39mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 2.38A |
| Body dimensions | 6x6x3mm |
| Inductance | 7.8µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 1.6A |