Tootekood: SD8328-100-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD8328-100-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 3.3A; 36mΩ; ±30%; Isat: 2.6A
Mounting SMD
Resistance 36mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±30%
Operating current 3.3A
Inductance 10µH
Type of inductor wire
Saturation current 2.6A