Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 3.3A; 36mΩ; ±30%; Isat: 2.6A
Kordarv:
1280.0
Minimum quantity:
1280.0
Tootekood:
SD8328-100-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD8328-100-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 3.3A; 36mΩ; ±30%; Isat: 2.6A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 36mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 3.3A |
| Inductance | 10µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 2.6A |