Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 800mA; 330mΩ; ±30%; Isat: 800mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SD8328-101-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD8328-101-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 800mA; 330mΩ; ±30%; Isat: 800mA
| Mounting | SMD |
| Resistance | 330mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 800mA |
| Inductance | 100µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 800mA |