Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 2.35A; 53mΩ; ±30%; Isat: 2A
Kordarv:
1280.0
Minimum quantity:
1280.0
Tootekood:
SD8328-150-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD8328-150-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 2.35A; 53mΩ; ±30%; Isat: 2A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 53mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 2.35A |
| Inductance | 15µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 2A |