Inductor: wire; SMD; 2.5uH; Ioper: 6.6A; 12mΩ; ±30%; Isat: 4.5A
Kordarv:
1280.0
Minimum quantity:
1280.0
Tootekood:
SD8328-2R5-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD8328-2R5-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.5uH; Ioper: 6.6A; 12mΩ; ±30%; Isat: 4.5A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 12mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 6.6A |
| Inductance | 2.5µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 4.5A |