Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 1.45A; 120mΩ; ±30%; Isat: 1.4A
Kordarv:
1280.0
Minimum quantity:
1280.0
Tootekood:
SD8328-330-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD8328-330-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 1.45A; 120mΩ; ±30%; Isat: 1.4A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 120mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 1.45A |
| Inductance | 33µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 1.4A |