Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 6.1A; 14mΩ; ±30%; Isat: 4A
Kordarv:
1280.0
Minimum quantity:
1280.0
Tootekood:
SD8328-3R3-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD8328-3R3-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 6.1A; 14mΩ; ±30%; Isat: 4A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 14mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 6.1A |
| Inductance | 3.3µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 4A |