Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 4.5A; 19mΩ; ±30%; Isat: 3.6A
Kordarv:
1280.0
Minimum quantity:
1280.0
Tootekood:
SD8328-4R7-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD8328-4R7-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 4.5A; 19mΩ; ±30%; Isat: 3.6A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 19mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 4.5A |
| Inductance | 4.7µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 3.6A |