Tootekood: SD8328-7R3-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SD8328-7R3-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 7.3uH; Ioper: 3.4A; 30mΩ; ±30%; Isat: 2.9A
Mounting SMD
Resistance 30mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±30%
Operating current 3.4A
Type of inductor wire
Saturation current 2.9A