Tootekood: SDN0530MT100
Tootja: Viking
Tootja tootekood: SDN0530MT100
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 3.2A; 125mΩ; Body dim: 5.2x5.2x3mm
Mounting SMD
Resistance 125mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.2A
Body dimensions 5.2x5.2x3mm, 5.2x5.4x3mm
Inductance 10µH
Type of inductor wire
Saturation current 3.5A