SDN0530MT1R0
Tootja: Viking
Tootja tootekood: SDN0530MT1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 8.5A; 14mΩ; Body dim: 5.2x5.2x3mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 14mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 8.5A |
| Body dimensions | 5.2x5.2x3mm, 5.2x5.4x3mm |
| Inductance | 1µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 11A |