Tootekood: SDN0530MT1R2
Tootja: Viking
Tootja tootekood: SDN0530MT1R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.2uH; Ioper: 8.5A; 16mΩ; Body dim: 5.2x5.2x3mm
Mounting SMD
Resistance 16mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 8.5A
Body dimensions 5.2x5.2x3mm, 5.2x5.4x3mm
Inductance 1.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 11A