Tootekood: SDN0530MT4R7
Tootja: Viking
Tootja tootekood: SDN0530MT4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 4.5A; 60mΩ; Body dim: 5.2x5.2x3mm
Mounting SMD
Resistance 60mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.5A
Body dimensions 5.2x5.2x3mm, 5.2x5.4x3mm
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 5A