Tootekood: SDN0530MT6R8
Tootja: Viking
Tootja tootekood: SDN0530MT6R8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 3.5A; 90mΩ; Body dim: 5.2x5.2x3mm
Mounting SMD
Resistance 90mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.5A
Body dimensions 5.2x5.2x3mm, 5.2x5.4x3mm
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 4A