Tootekood: SDR0603-470KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR0603-470KL
  • Mounting
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Diameter
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Q factor
  • Coil resistance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; 520mA; ±10%; Q: 20; Ø: 5.8mm; H: 3.9mm; 550mΩ
Mounting SMD
Tolerance ±10%
Height 3.9mm
Operating current 520mA
Diameter 5.8mm
Inductance 47µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 13MHz
Q factor 20
Coil resistance 550mΩ