Tootekood: SDR0604-102KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR0604-102KL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 1 mH, 120 mA, Unshielded, 120 mA, SDR0604 Series, 5.8mm x 5.8mm x 4.8mm
Mounting SMD
Tolerance ±10%
Height 4.8mm
Operating current 120mA
Diameter 5.8mm
Inductance 1mH
Type of inductor wire
Resonant frequency 1.5MHz