Tootekood: SDR0604-2R2ML
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR0604-2R2ML
  • Q factor
  • Coil resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 2.8A; ±20%; Q: 33; Ø: 5.8mm; H: 4.8mm; 60mΩ
Mounting SMD
Tolerance ±20%
Height 4.8mm
Operating current 2.8A
Diameter 5.8mm
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 79MHz
Q factor 33
Coil resistance 60mΩ