SDR0805-151KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR0805-151KL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 150uH; 580mA; ±10%; Q: 12; Ø: 8mm; H: 5mm; 680mΩ
| Mounting | SMD |
| Tolerance | ±10% |
| Height | 5mm |
| Operating current | 580mA |
| Diameter | 8mm |
| Inductance | 150µH |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 6MHz |
| Q factor | 12 |
| Coil resistance | 680mΩ |