Tootekood: SDR0805-152KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR0805-152KL
  • Mounting
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Diameter
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Q factor
  • Coil resistance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5mH; 150mA; ±10%; Q: 27; Ø: 8mm; H: 5mm; 8Ω
Mounting SMD
Tolerance ±10%
Height 5mm
Operating current 150mA
Diameter 8mm
Inductance 1.5mH
Type of inductor wire
Resonant frequency 2MHz