Tootekood: SDR0805-181KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR0805-181KL
  • Mounting
  • Tolerance
  • Height
  • Diameter
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 180 µH, 510 mA, Unshielded, 800 mA, SDR0805 Series, 7.8mm x 7.8mm x 5.3mm
Mounting SMD
Tolerance ±10%
Height 5mm
Diameter 8mm
Type of inductor wire
Resonant frequency 5MHz