Tootekood: SDR0805-220ML
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR0805-220ML
  • Mounting
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Q factor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 22 µH, 1.5 A, Unshielded, 2.3 A, SDR0805 Series, 7.8mm x 7.8mm x 5.3mm
Mounting SMD
Tolerance ±20%
Height 5.3mm
Operating current 1.5A
Inductance 22µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 13MHz