Tootekood: SDR0805-332KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR0805-332KL
  • Operating current
  • Diameter
  • Resonant frequency
  • Coil resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3mH; 100mA; ±10%; Ø: 8mm; H: 5mm; 16.5Ω
Mounting SMD
Tolerance ±10%
Height 5mm
Operating current 100mA
Diameter 8mm
Inductance 3.3mH
Type of inductor wire
Resonant frequency 16.5MHz
Coil resistance 16.5Ω