Tootekood: SDR0805-680KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR0805-680KL
  • Resonant frequency
  • Q factor
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 68uH; 850mA; ±10%; Q: 15; Ø: 8mm; H: 5mm; 300mΩ
Mounting SMD
Tolerance ±10%
Height 5mm
Operating current 850mA
Diameter 8mm
Inductance 68µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 8MHz
Q factor 15
Coil resistance 300mΩ