Tootekood: SDR0805-820KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR0805-820KL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 82uH; 780mA; ±10%; Ø: 8mm; H: 5mm; 370mΩ
Mounting SMD
Tolerance ±10%
Height 5mm
Operating current 780mA
Diameter 8mm
Inductance 82µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 370kHz
Coil resistance 370mΩ