Tootekood: SDR1005-330KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR1005-330KL
  • Mounting
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Diameter
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Q factor
  • Coil resistance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 33 µH, 1.8 A, Unshielded, 2 A, SDR1005 Series, 12.7mm x 10mm x 5mm
Mounting SMD
Tolerance ±10%
Height 5mm
Operating current 1.8A
Diameter 10mm
Inductance 33µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 14MHz
Q factor 25
Coil resistance 120mΩ