Tootekood: SDR1006-150ML
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR1006-150ML
  • Mounting
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Diameter
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Q factor
  • Coil resistance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; 2.25A; ±20%; Q: 30; Ø: 10mm; H: 6mm; 80mΩ
Mounting SMD
Tolerance ±20%
Height 6mm
Operating current 2.25A
Diameter 10mm
Inductance 15µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 16MHz
Q factor 30
Coil resistance 80mΩ