Tootekood: SDR1006-222KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR1006-222KL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2mH; 160mA; ±10%; Q: 31; Ø: 10mm; H: 6mm; 7.6Ω
Mounting SMD
Tolerance ±10%
Height 6mm
Operating current 160mA
Diameter 10mm
Inductance 2.2mH
Type of inductor wire
Resonant frequency 1.5MHz
Q factor 31
Coil resistance 7.6Ω