Tootekood: SDR1006-332KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR1006-332KL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3mH; 120mA; ±10%; Q: 32; Ø: 10mm; H: 6mm; 13.5Ω
Mounting SMD
Tolerance ±10%
Height 6mm
Operating current 120mA
Diameter 10mm
Inductance 3.3mH
Type of inductor wire
Resonant frequency 1.3MHz
Q factor 32
Coil resistance 13.5Ω