Tootekood: SDR1006-471KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR1006-471KL
  • Mounting
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Diameter
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Q factor
  • Coil resistance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 470uH; 420mA; ±10%; Q: 12; Ø: 10mm; H: 6mm; 1.48Ω
Mounting SMD
Tolerance ±10%
Height 6mm
Operating current 420mA
Diameter 10mm
Inductance 470µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 2.5MHz
Q factor 12
Coil resistance 1.48Ω