Tootekood: SDR1006-472KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR1006-472KL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7mH; 100mA; ±10%; Q: 32; Ø: 10mm; H: 6mm; 18Ω
Mounting SMD
Tolerance ±10%
Height 6mm
Operating current 100mA
Diameter 10mm
Inductance 4.7mH
Type of inductor wire
Resonant frequency 800kHz
Q factor 32
Coil resistance 18Ω